آموزش خلاص شدن از شر بلاک های اینستاگرام

فروردین 30, 1400| Elahe Alavi

شاید برای شما پیش آمده باشد که هنگام استفاده از اینستاگرام قادر به لایک کردن و کامنت گذاشتن در پست های مختلف نباشید. در چنین حالتی در واقع شما توسط اینستاگرام مسدود شده اید. این مسدود سازی به منظور کاهش ربات ها و حساب های جعلی طراحی شده است. در واقع زمانی که اینستاگرام تشخیص دهد که فعالیت های اسپم در حساب کاربری انجام می شود، اقدام به مسدود سازی حساب و محدود کردن فعالیت های آن حساب کاربری خواهد کرد.

#آموزش #بلاک_های_اینستاگرام #نکست_پست

 

چه اقداماتی موجب مسدود شدن از سوی اینستاگرام خواهد شد؟

دلایل متعددی برای این اقدام جدی اینستاگرام وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فالو یا آنفالو شدن توسط کاربران مختلف
  • استفاده از اپلیکیشن های ثالث برای افزایش لایک
  • استفاده از اپلیکیشن های ثالث برای افزایش فالوور
  • زمانی که چندین بار یک کامنت تکراری را بگذارید
  • پست های زیادی را در مدت زمان کوتاهی لایک کنید

اگر یکی از موارد فوق از سوی حساب کاربری شما انجام شود، اینستاگرام به اسپم بودن فعالیت ها و حساب کاربری شما شک خواهد کرد و ممکن است به مسدود سازی حسابتان بپردازد.

#آموزش #بلاک_های_اینستاگرام #نکست_پست

 

نحوه خلاص شدن از این مسدود سازی

روش های مختلفی برای خلاصی از این اختلال وجود دارد که می توان برخی از این موارد را در ادامه ذکر کرد.

استفاده از اینترنت موبایل

اگر Instagram شما را مسدود کرده است، در واقع آدرس IP شما است که مسدود شده است نه حساب کاربری اینستاگرامتان. در نتیجه اولین راه حل برای کاربرانی که از Wi-Fi استفاده می کنند، تغییر آن و اتصال به اینترنت گوشی موبایل است.

توقف تمامی فعالیت ها در اینستاگرام به مدت 24 تا 48 ساعت

اگر مشکل بر طرف نشد می توانید به مدت 24 تا 48 ساعت تمامی فعالیت های خود را در اینستاگرام متوقف کنید و به حساب کاربری خود استراحت بدهید. در واقع در این محدوده ی زمانی فالو، آنفالو، لایک و کامنت نکنید و پس از 48 ساعت مجدداً وارد حساب کاربریتان شوید.

اینستاگرام خود را به شبکه های اجتماعی مختلف متصل کنید

از آنجایی که اینستاگرام حساب کاربری شما را اسپم دانسته است پس باید سعی کنید تا هویت خود را به این اپلیکیشن ثابت کنید. یکی از این راه ها پیوند دادن شبکه های اجتماعی مختلف به اینستاگرام است. این روش واقعی بودن حساب کاربری شما را تایید خواهد کرد و مشخص می کند که حساب کاربریتان جعلی نیست.

اپلیکیشن های ثالث مرتبط با ایستاگرام را حذف کنید

یکی از دلایل مسدود شدن حساب کاربریتان، وجود برنامه های ثالث است که برخی از این اپلیکیشن ها برای افزایش لایک و فالوور استفاده می کنند. توصیه می کنیم تا تمامی برنامه های ثالث مرتبط با اینستاگرام را حذف نمایید.

به اینستاگرام گزارش دهید

اگر فکر می کنید اشتباهی صورت گرفته می توانید از اینستاگرام درخواست کنید تا این موضوع را مورد بررسی قرار دهد. برای اینکار باید بر روی سه نقطه در بالای صفحه کلیک کنید و گزینه ی Report a Problem را انتخاب نمایید. در کارد باز شده نیز بر روی Report a Problem کلیک کنید.

#آموزش #بلاک_های_اینستاگرام #نکست_پست

 

نکته: اگر هیچ یک از موار ذکر شده مشکل شما را بر طرف نکرد باید صبر کنید. زیرا این مشکل در مواردی طی مدت زمانی طولانی بر طرف خواهد شد. اما مطمئن باشید که بین 4 ساعت تا 4 هفته حتما حساب کاربری شما بازیابی خواهد شد و از وضعیت مسدود خارج می شوید.

چگونه از مسدود شدن توسط اینستاگرام جلوگیری کنیم؟

در نهایت باید برای جلوگیری از بروز این اتفاق از حساب کاربری خود به درستی استفاده کنیم و مواردی را رعایت نماییم. در ادامه چند نکته ی ساده را برای جلوگیری از مسدود شدن حساب کاربری توسط اینستاگرام ارائه خواهیم کرد.

تعداد فعالیت های اینستاگرام خود را کاهش دهید

زمان کمتری را در اپلیکیشن بگذرانید و به صورت مکرر  به لایک تعداد زیادی عکس نپردازید. در واقع زمانبندی مناسبی را برای استفاده از اپلیکیشن در نظر بگیرید و فعالیت های خود را مدیریت کنید.

#آموزش #بلاک_های_اینستاگرام #نکست_پست

 

پروفایل خود تکمیل نمایید

اطلاعات کامل و دقیقی از خود در پروفایلتان ارائه کنید و اطلاعات مهمی چون شماره تلفن و آدرس ایمیل را حتما در پروفایل خود قرار دهید. همچنین حساب خود را به شبکه های مجازی مختلف متصل کنید.

این مطلب توسط وب سایت سخت افزار مگ تهیه شده است

دسته‌ها: آموزش رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز*