ارسال پیام انبوه واتساپ

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی واتساپ

بهترین نرم افزار ارسال پیام انبوه واتساپ منتشر شد. کافیست بانک شماره خود را وارد کنید و شروع به تبلیغات و بازاریابی در واتس اپ کنید. این نرم افزار با استفاده از کد های تصادفی و عملیات های تصادفی میتواند ارسال پیام تبلیغاتی شما در واتس اپ را ممکن کند.

تصور کنید شما میخواهید به هزاران نفر از مشتریان خود و یا بازار هدفتان یام در واتس اپ ارسال کنید. این کار با گوشی موبایلتان علاوه بر زمان بر بودن ناممکن می باشد زیرا با قوانین whatsapp درتضاد است و امکان دارد شماره شما را مسدود نماید. اما با نرم افزار ارسال پیام انبود تبلیغاتی واتس اپ این نا ممکن ممکن می شود. زیرا این نرم افزار قابلیت چند حاسبه و چند پیامی دارد. به همین خاطر در هر ارسال میتواند از شماره ها و پیام های تصادفی استفاده کند که مشکل مسدود سازی واتس اپ را برطرف می نماید.

بانک شماره واتساپ (همراه اول، ایرانسل، رایتل) با تفکیک شهر

در پکیج ارسال انبوه پیام در واتس اپ بانک شماره کاربران این پیام رسان پرطرفدار را دریافت کنید. لیست کامل شماره های واتس اپ با تفکیک اپراتور و را میتوانید پس از خرید در صفحه سوابق خرید دریافت نمایید.

نسخه جدید و بروز نرم افزار ارسال پیام انبوه واتس اپ

 

برخی از قابلیت های نرم ارسال پیام در واتس اپ:

 

  • ارسال پیام نامحدود واتساپ

این نرم افزار بروی رایانه شخصی شما اجرا می گردد و دیگر نیازی به هاست یا سرور ندارید. و میتوانید با یک بار خرید به صورت نا محدود پیام ارسال نمایید.

  • ارسال انبوه تبلیغات در  whatsapp

پس از خرید این پکیج شما آماده یک تبلیغات حرفه ای در واتس اپ هستید. زیرا علاوه بر دریافت نرم افزار ارسال پیام انبوه پیام تبلیغاتی واتس اپ شما بانک شماره واتساپ را نیز دریافت می کنید. کافیست پیام خود را آماده و تبلیغات را آغاز کنید.

  • دارای الگوریتم تصادفی

یکی از نقاط قوت این نرم افزار الگوریتم تصادفی می باشد. این الگوریتم اجازه می دهد شما همزامان با چندین حساب واتس اپ به صورت رندوم پیام ارسال کنید و اما قسمت هیجان انگیز این الگوریتم پشتیبانی از چندین پیام تبلیغاتی می باشد. یعنی شما با شماره های تصادفی و پیام های تصادفی که از قبل تعریف کرده اید میتوان ارسال انبوه خود را در واتساپ آغاز کنید.

  • ارسال انبوه فایل های چندرسانه ای (عکس، ویدیو، موسیقی) در واتساپ

نرم افزار ارسال انبوه واتس اپ به شما این امکان را میدهد که هر نوع فایل با فرمت دلخواه خود برای شماره های مدنظر خود ارسال نمایید از جمله فرمت های کاربردی تصویر، ویدیو، موسیقی می باشند. پس به سادگی میتوانید با کمک نرم افزار ارسال پیامک تبلیغاتی واتس اپ علاوه بر متن تبلیغاتی، بنر و یا فیلم تی=بلیغاتی خود را ارسال کنید.

  • بررسی شماره های دارای واتس اپ

با این نرم افزار به سادگی میتوانید بانک های شماره  خود را در اختیار نرم افزار قرارداده و شماره هایی که دارای واتساپ هستند را جدا و در یک خروجی به شما تحویل دهد.

  • گزارش دهی دقیق و کامل

پس از اتمام ارسال انبوه پیام میتوانید گزارش ارسال های موفق و نا موفق را به صورت کامل دریافت کنید. و با توجه به ارسال های موفق خود تبلیغات خود را در واتس اپ برنامه ریزی کنید.

ارسال پیام انبوه واتساپ

بهترین نرم افزار ارسال پیام انبوه واتساپ منتشر شد.

نرم افزار ارسال پیام تبلیغاتی و انبوه در واتس اپ این امکان را برای شما فراهم میکند به سادگی روزانه پیام های تبلیغلپاتی را برای مشتریان یاشماره های دلخواه خود بدون هزینه

یک بار هزینه کنید 6 ماه آپدیت دریافت کنید…

از آنجا که شرکت whatsapp دائما در حال بروز رسانی قوانین خود می باشد تیم ما مدام نرم افزار ارسال پیام انبوه واتس اپ خود را با قوانین جدید بروز میکند. پس با خیال راحت پس از یک بار 6 ماه آپدیت رایگان دریافت کنید.

 

ویدیو نسخه قدیمی ربات ارسال پیام انبوه واتساپ

320000 تومان – خرید